Kožené vizitkáře

O módní doplňky není v současné době nouze. Zařadit se mezi ně dají i nejrůznější vizitkáře. Vizitkáře patří mezi praktické věci manažerů, obchodníků, firem či soukromých podnikatelů. Jedná se o pouzdro či tašku malých rozměrů, kam se ukládají vizitky. Ve vizitkáři uplatníte mnoho připravených přihrádek pro třídění vizitek. Jestliže požadujete od vizitkáře dlouhou trvanlivost, vsaďte na provedení z pravé kůže, která vynikne nejen dlouhou životností, ale i luxusním vzhledem.

Vizitkáře pro muže a ženy

Vizitkáře využijí mnohé ženy i muži. Kromě vizitek si do nich lze umístit platební, členské, slevové a jiné druhy karet. Vizitkáře patří mezi žádané dárky. Můžete je darovat svým zaměstnancům, obchodním partnerům a jiným osobám pracujícím v marketingových a obchodních oborech. Vizitkáře ocení rovněž všichni na vedoucích, šéfovských a organizačních pozicích.

Pouzdra mohou být opatřena laserovým popisem nebo originální ražbou. Lze je využít k propagaci vaší firmy. Kožené vizitkáře mají různou kapacitu. Vejde se sem několik málo kousků vizitek nebo desítky. Výběr tedy rozhodně závisí na vašich individuálních potřebách.

Různé druhy vizitkářů

Nejluxusnější modely vizitkářů se zhotovují z kůže. Seženete je v různém barevném provedení. Mezi nejžádanější patří černé, hnědé a krémové odstíny. Pro ženy se hodí barvené vizitkáře – modré, žluté, fialové, tyrkysové, růžové, žluté, červené, bílé a mnohé další. Vizitkáře se od sebe liší nejen kapacitou, barvou, ale také provedením. Praktické jsou úzké vizitkáře, které nezaberou příliš místa.

Doplněním pouzdra může být i potřební vnější kapsička z kůže. Vyberte si vizitkář pro své praktické využití i elegantní zpracování. Každý muž a žena musí najít vlastní styl, proč se neorientovat také na skvěle zpracované výrobky z prvotřídní kůže? Vizitkáře vám zajistí bezpečné uložení důležitých kontaktů.

Možné reklamní úpravy

  • Laserový popis
  • Ražba

Reklama

Fotogalerie