Kožené peněženky unisex

Peněženky se už dlouho řadí mezi nejpopulárnější módní doplňky. Zatímco muži vidí v peněženkách hlavně praktičnost, ženy se zajímají také o vhodnost barvy a vzoru na peněžence. Peněženka vám bude sloužit skoro denně, proto se při výběru zaměřte na co nejvyšší kvalitu. Kvalitní výrobky lze očekávat zhotovené z kůže. Hodláte se poohlédnout po nové peněžence? Preferujte koženou a uvidíte, že půjde o stylový a zároveň velice odolný výrobek.

Peněženky pro muže a ženy

Unisexové modely peněženek se hodí jak k mužům, tak k ženám. V nabídce si lze vybírat z mnoha variant. Váš výběr se může odvíjet podle celkového vzhledu, praktického uspořádání peněženky, barvy, zpracování a rozměrů. Peněženky z kůže jsou charakterizovány lehkostí a také skvělým propracováním do detailů. V případě, že byl k výrobě zvolen kvalitní materiál, kožená peněženka se vám i po letech používání bude jevit jako úplně nová.

Co najdete u variant peněženek unisex?

Dostatečný prostor na bankovky, doklady i na různé karty. Peněženky většinou obsahují několik přihrádek na bankovky nebo doklady a několik prostorů k uložení karet. Ženy preferují také skrytou kapsu na zip, kam se dávají mince. Peněženky mohou mít i dodatečné přihrádky.

Jestliže se ve většině případů obejdete bez kovových mincí, budou se vám hodit dolarovky. Patří mezi peněženky menších rozměrů, snadno je zastrčíte i do kapsy a najdete zde kapsičky pouze na bankovky. Vejdou se vám dovnitř i potřebné platební karty, ale i vizitky.

Stylové peněženky pro každého

Kožené peněženky unisex mají přirozený vzhled. Ozdobou mohou být různé rýhování nebo potisk. V případě firemní prezentace jim nechybí logo nebo jiný symbol podnikatelů. Peněženka se snadno stane vaší součástí a je známo, že se s používaným modelem budete těžce loučit. Při volbě kvalitní peněženky z kůže bude naštěstí vaše loučení hodně vzdálené.

Reklama

Fotogalerie