Kožené pánské peněženky

Upřednostňujete praktické a zároveň moderní peněženky? Zkuste koženou klasiku! Kožené pánské peněženky jsou velmi elegantní a nechybí jim potřebná vysoká odolnost i při častém používání. Vkusný doplněk vám snadno dokáže, jak je nepostradatelný v životě každého moderního muže. Chtějte kvalitu za příznivé ceny!

Druhy peněženek pro pány

U peněženek pro muže převládají klasické barvy. Jedná se hlavně o černou, různé odstíny hnědé a béžové, šedivou, ale setkáte se i s mnohými požadavky na peněženku v modré nebo zelené barvě. Záleží však také na zpracování a jestli je peněženka vhodná jen na bankovky, nebo i na mince, doklady, vizitky, karty. Pánové preferují peněženky menších rozměrů, ale pokud budou chtít seženou velikosti od středních až po větší.

Důležitá je také možnost zapínání peněženky. Dokladovky se jen překládají, či mohou bát na patent, na praktickou přezku. K dispozici jsou také peněženky na zipy. Vzory peněženek zvýrazňují různá decentní prošívání moderními vzorky.

Kožené peněženky pro pány

U pánských kožených peněženek vás naláká příjemnost při doteku, praktičnost i atraktivní vzhled samotné peněženky. Pánské peněženky se velmi často stávají vyhledávaným dárkem a výběrem se zaobírají ženy. Není těžké posoudit, jaká peněženka se zalíbí, protože i ženy se při výběru řídí praktickou stránkou a samy dobře vědí, čím se jejich muž zabývá a jaká peněženka mu bude nejvíce vyhovovat.

Například číšník bude požadovat kasírku z kůže, manažer bude preferovat luxusnější provedení a jiný muž si rád vezme peněženku, kterou si snadno zastrčí do kapsy.

Peněženka se prostě neobejde bez dobrého materiálu a zpracování, jestliže chcete mít své peníze a doklady uložené v bezpečí. Rovněž vás bude dobře reprezentovat a doladí každý aktuální trend, protože kůže vládne eleganci už skutečné dlouho.

Reklama

Fotogalerie