Kožené dámské peněženky

Pravá kůže se spojuje s elegancí a kvalitou. Není divu, že se kožené výrobky stále drží na předních místech žebříčcích popularity. Zapadají sem i kožené dámské peněženky v nepřeberných variantách. Ženy mohou vybírat kožené peněženky vyrobené z vysoce kvalitní a zároveň odolné kůže. Dalším faktorem při výběru se pro mnohé slečny a paní stane možnost sladění s dalšími koženými doplňky.

Dámské kožené peněženky v mnoha barvách

Kolekce kožených peněženek pro ženy zahrnují odvážnější i decentnější modely. Každá žena si vybere podle svého vkusu a zároveň se nemusí vzdávat vysoké kvality za přijatelnou cenu. K dispozici je celá škála barev. Díky novým technologickým postupům se kůže obarvuje prakticky na jakýkoliv požadovaný odstín.

Peněženky pro ženy se zdobí výrazněji, než jak je tomu u pánských druhů. Peněženky mohou být zhotoveny z několika barev kůže, do kůže se vtlačují ornamenty, kůže se zdobí malováním, rytinami. K dalším postupům ozdoby patří různé přezky, druky a podobně.

Pro ženy je důležité probádání vnitřního uspořádání peněženky. Musí vyhovovat provedení kapsičky na mince. Nesmí chybět velký počet separací uvnitř peněženky, aby bylo kam dávat nejen bankovky, ale také vizitky, karty, doklady, ale i fotografie svých nejmilejších. Vítané jsou u peněženek kapsy ze síťoviny, zadní volně přístupné přihrádky a designově provedené vnitřky.

Luxusní vnější provedení nebude však znamenat nic, když peněženka neposlouží příliš dlouho. U kvalitní kůže a precizního zpracování se vám naštěstí nemůže stát, že by peněženka nevydržela nápor častého a dlouhého používání.

Peněženky pro ženy v moderním světě

Peněženku mají ženy také jako projev elegance. Vyjadřuje jejich osobitost a stává se součástí konkrétních životů. Ženy milují jemné designy a rády se dotýkají příjemných materiálů, kam rozhodně náleží pravá kůže.

Reklama

Fotogalerie