Pánské svetry lze nosit jak ve společnosti, tak při volnočasových aktivitách

Ani pánské svetry nejsou zbožím, jehož nakupování by bylo bez jakýchkoli problémů. Mluvíme především o nákupech prováděných přes internet. I když je nakupování svetrů jednodušší, než nakupování košile, saka či kabátu, přeci jen se lze setkat s mnohými problémy. Může se stát, že muž nevhodně odhadne velikost, a to vzhledem ke svému typu postavy. I když se správně změří, rozložitějším postavám, kterým narostlo větší břicho, nemusí svetr, který kopíruje postavu, slušet tak, jak by očekávaly. V tomto případě by byl nejspíš vhodnější svetr volnější, a tak budou muset s nošením svetru ještě chvíli počkat, protože nějaký čas trvá, než poštou přijde zboží větší velikosti nebo jiného střihu.

Jsou materiály, které se příjemně nosí na holém těle, jiné je lépe nosit se spodním prádlem

Velmi moderní jsou v současnosti slim fit střihy, tedy ty, které co nejlépe kopírují mužskou postavu. Velmi těsně přiléhají k tělu, ovšem takové pánské svetry si mohou dovolit pouze štíhlé atletické postavy. Vypracované svaly a zcela rovné břicho se pod svetrem bude perfektně vyjímat. Muži, kteří svoji postavu tak pevnou nemají, by raději měli zvolit trošku volnější střih, protože i menší břicho by se pod slim fit svetrem nepěkně rýsovalo. Svetry různých střihů a různých materiálů můžete nakupovat v internetovém obchodě s pánskou módou ENVANTO.CZ.

Vybírat můžete jak mezi svetry lehkými, které jsou ušité z bavlněných úpletů, tak mezi svetry luxusními, jejichž základem je ovčí vlna, merino vlna nebo kašmír a jejichž hřejivost je dosti vysoká na to, aby v nich mužům bylo teplo i v mrazivých zimních dnech. Luxusní pánské svetry lze nosit jak samostatně, tak v jednobarevné variantě společně se sakem či oblekem. Při jejich výběru by se muži měli řídit pravidlem, že svetr by neměl být tmavší, než oblek či sako. Lehké bavlněné pánské svetry se velmi příjemně nosí i na holém těle, ovšem svetry akrylové je lepší nosit společně se spodním tričkem nebo nátělníkem. Jsou totiž méně prodyšné, proto se v nich muži rychleji zpotí, a protože nedokážou odvádět pot od těla, trvalo by dlouho, než by na těle uschnul. Luxusní pletené pánské svetry je též možné nosit na holém těle, protože vlna i kašmír mají svoje specifické vlastnosti. Jsou velmi prodyšné a dokážou odvádět pot od těla směrem do vnějších vrstev, kde se snadno odpařuje. Častěji je ovšem k vidění kombinace společně s košilí a kravatou, a to především u svetrů, které mají výstřih do písmene V. V něm velmi pěkně vynikne uzel kravaty. Pánské svetry je možné nosit při různých příležitostech, jak při volnočasových aktivitách, tak při ryze společenských událostech.

Reklama

Fotogalerie